Бібліотека Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу приєднується до Міжнародного руху Буккросингу та пропонує викладачам, співробітникам і студентам долучитися до наповнення полиці Буккросингу книгами!
У нас, в читальному залі, стартувала «Жива полиця»- місце, звідки Ви можете взяти собі книгу, залишивши (за бажанням) взамін будь-яку іншу свою.
Буккросинг (з англ. «book» — «книжка», «crossing» — «переїзд», «перехрестя») — всесвітнє книжкове мандрування з рук в руки, з дому в дім, з країни в країну.
Основоположником буккросингу вважають американця Рона Хонберкера, який розпочав рух книжок ще у березні 2001 року. На нього справило враження те, як мандрують світом фотоапарати. Саме тому він вирішив “відпустити і книжки”. Рон залишив 20 книг зі своїми координатами у холі готелю, в якому зупинився. Через півроку на сайті Хорнбекера було зареєстровано вже 300 людей, які «відпускали» свої книги у мандрівку.
Можна сказати, що Буккросинг — це безкоштовний обмін книгами чи, як кажуть буккросери, це «звільнення» книжок. Буккросер, прочитавши книгу, залишає її у громадському місці, щоб хтось інший міг її прочитати. А той, до кого книжка потрапить, повторює процес. Так книги «звільняються» і мандрують від одного читача до іншого.
Всі книги не мають номерів та шифрів. Ви вільні у виборі та в строках повернення книги чи журналу.
Наша емблема: Книга з ручками та ніжками, що чекає на свого читача.
Отже, якщо ти любиш читати, і в тебе з часом назбиралось багато прочитаної цікавої та актуальної літератури, якою хочеться поділитися, так би мовити порекомендувати іншому, то сміливо вирушай до нас. Гарна книга, мов музика, вабить та чарує. А якщо, навпаки, хочеш почитати щось нове та по-новому — поличка з книгами доступна та відкрита теж чекає на тебе.
Приєднуйся до всесвітнього ідейного руху буккросинг! Книгам не місце на полицях, вони повинні подорожувати!