логотип

АГРО-2019 | ДУ «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

до 0 Comments

Упродовж роботи АГРО-2019 методисти кабінету науково-методичного супроводу ветеринарної освіти та технології виробництва і переробки продукції тваринництва мали можливість  відвідати виставку та заходи в  її рамках.

У павільйоні племінних тварин було представлено різні види тварин  з господарств  України, павільйон «Тваринництво та ветеринарія» представляв компанії  виробництва лікарських, профілактичних та інших засобів  для сільськогосподарського використання, також було представлено сільськогосподарська техніка як вітчизняного так і закордонного виробництва.

У рамках виставки проходили заходи засідання Асоціації «М’ясної галузі» – добровільної організації, що сприяє взаємодії операторів м’ясного ринку та супутніх галузей з органами державної влади щодо проблем в галузі  економічних відносин у м’ясній галузі. Організація підтримує українського виробника в його прагненні підвищувати конкурентоспроможність м’ясної сировини та м’ясних продуктів українського походження, поліпшувати їх якість на основі впровадження наукомістких, високоефективних технологій переробки сировини й сучасної техніки. Виконавчий директор Асоціації виступив з інформаційно-аналітичним звітом ринку м’яса та звітував перед засновниками щодо діяльності. Учасники  обговорили важливі питання, винесених до порядку денного, було окреслено низку першочергових завдань та шляхи їх виконання.

У рамках Форуму «Рибна галузь» за участю керівництва Держрибагентства відбувся науково-практичний семінар на тему: «Основні завдання щодо науково-технічного забезпечення розвитку рибної галузі України». Зі вступним словом до учасників семінару звернуся заступник Голови Держрибагентства Андрій Кравченко. Доповідачами виступили фахівці Інституту рибного господарства НААН України, ІРЕМ та представники вітчизняних аквакультурних підприємств.  Загалом захід проходив у доброзичливій атмосфері, усі охочі мали змогу поставити запитання і отримати змістовні відповіді від науковців і фахівців галузі рибного господарства. 

 Також 6 червня проходив круглий стіл «Сучасні проблеми в сільськогосподарському виробництві зони Полісся в умовах змін клімату», організатором якого є Національна академія аграрних наук України. На засіданні розглядалися питання  оцінювання  агроресурсного потенціалу, сучасного радіологічного стану  та перспективи аграрного та сільського розвитку зони  Полісся в умовах зміни клімату.