З 2 березня по 6 березня на базі Борщівського агротехнічного коледжу проходять курси підвищення кваліфікації майстрів практичного (виробничого) навчання з роботи на тракторах, комбайнах, сільськогосподарських машинах, водіння транспортних засобів та за напрямами (ковальська, зварювальна, токарна, слюсарна справа). На курси з’їхалися слухачі майже з усіх областей України, а саме: із Київської, Запорізької, Хмельницької, Житомирської, Луганської, Донецької, Чернівецької, Волинської, Миколаївської, Одеської, Вінницької та Тернопільської областей.
Підвищення кваліфікації проходять (82 особи), в тому числі майстри виробничого навчання з роботи на тракторах, комбайнах та с.г. машинах – 26, водіння транспортних засобів – 28, зварювальна, слюсарна ,токарна , ковальська справа – 15, електромонтажна практика – 13.
Враховуючи те, що навчальний план призначений для підвищення кваліфікації фахівців, яких залучають до проведення теоретичного навчання, та майстрів, інструкторів виробничого навчання, які здійснюють практичне навчання на виробництві, структуру освітнього процесу в кількості 30 год розподілено за змістовими модулями, які висвітлюють психолого-педагогічний та методичний напрями, правове , інформаційне забезпечення освітнього процесу та знання методів навчання дає можливість викладачу визначати кращі способи подання матеріалу студентам і розвивати у них пізнавальні здібності, що і є запорукою якісної підготовки майбутнього фахівця.
Слухачі підвищення кваліфікації мають можливість отримати ґрунтовні знання із загальної та професійної педагогіки, основ психології та методики професійного навчання в умовах виробництва, оволодіння сучасними технологіями навчання, алгоритмом методичного забезпечення освітнього процесу, використання комп’ютерних технологій під час підготовки та проведення навчальних занять, кращим досвідом організації та проведення професійного навчання та вести дискусію, що стосується недосконалої нормативно-правової бази організації практик студентів, фінансування професійної підготовки, ліцензування робітничих спеціальностей.
До проведення лекційних та практичних занять залучено досвідчених педагогічних працівників: Блозва І.Й. – канд. пед. наук заступник директора з навчальної роботи, Поплета В.В. – викладач-методист, завідувач методичного кабінету, Ткаченко О.І. – викладач-методист, завідувач відділення «Агроінженерія» , Парнета Я.В. – завідувач практиками, Поплета О.В. – завідувач навчально-практичного центру.
Важливою формою навчання з курсу доцільним є також самостійна робота із спеціальною літературою в позааудиторний час, яка є в достатній кількості в навчальних кабінетах та лабораторіях, бібліотеці закладу освіти.
Слухачів курсів ознайомлюють з матеріально-технічною базою коледжу, навчально-виробничим господарством. До послуг слухачів добре налаштовані побутові умови: забезпечення гуртожитком та харчуванням.