Відбулося офіційне відкриття 32 Міжнародної виставки BIOFACH 2021 -17 лютого цього , в якому ми взяли онлайн участь, віртуальний стенд нам став доступний, за що дякуємо, Наталії Прокопчук (швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія))
Роман Лещенко, Міністр аграрної політики та продовольства взяв участь у онлайн-відкритті міжнародної торговельної виставки органічної продукції BIOFACH 2021 та Національного павільйону України – Organic Ukraine Business.
З вітальним словом на відкритті виступив Віктор Шуткевич, заступник директора Швейцарського бюро співробітництва Посольства Швейцарії в Україні. Посольство Швейцарії підтримує розвиток органічного сектору в Україні.
Цього року Україну представили 22 компанії, 200+ експортно орієнтованих товарів, 60+ біопрепаратів для поновлення грунтів та захисту рослин, 10+ послуг для формування та розвитку органічного ринку України та світу. Україна входить в топ-3 найбільших експортерів органічної продукції світу, але це не межа.
Головними завданнями Organic Ukraine Busines Hub є підвищення інтересу та зміцнення довіри до органічної України в усьому світі. Просуваючи її переваги за кордоном, національний павільйон представляє світові відкритий та інноваційний бізнес, що орієнтований на розвиток та agritech, а також багаті українські чорноземи й автентичність. Взаємодія держави і бізнесу — запорука успіху у реалізації репутаційної стратегії та збільшенню експорту органічних продуктів. Саме тому павільйон має підтримку Міністерства розвитку економіки торгівлі та сільського господарства України. Імідж України часто формують інші країни чи міжнародні проекти технічної підтримки, за що їм подяка. Національний павільйон цього річ підтримують три проєкти повідомила Олена Корогод (Березовська), президент громадської спілки «Органічна Україна».
- Про нас
- Освіта
- Єдиний державний кваліфікаційний іспит
- Вища освіта
- Фахова передвища освіта
- Нормативно-правові документи
- Сектор фахової передвищої освіти Науково-методичної ради МОН України
- Фахові методичні об’єднання
- Навчально-методичне забезпечення
- Практична підготовка
- Моніторинг якості фахової передвищої освіти
- Інформаційно-аналітичне дослідження
- Нагородження працівників закладів освіти
- Професійна (Професійно-технічна) освіта
- Дуальна форма здобуття освіти
- Конкурси
- Громадянська освіта та формування особистості
- Освіта дорослих
- Музей українського костюма та української писанки
- ЄДКІ
- Міжнародна діяльність
- Послуги
- Медіапростір
- Навчальний посібник «Ми у світі інформації»
- Літопис «Освіта у вогні»
- Платформа MOOC – Масові відкриті онлайн-курси
- Медіатека електронних засобів навчання
- Інтерактивний інформаційний вісник «Освітня траєкторія»
- Навчально методичний журнал «Фахова передвища освіта»
- Наукове видання «АгроТерра»
- CEO ЦЕНТР ЕЛЕКТРОННОЇ ОСВІТИ
- VIBER-СПІЛЬНОТИ
- Державні закупівлі
Залишити коментар
Ви повинні бути <a href="https://nmc-vfpo.com/wp-login.php?redirect_to=https%3A%2F%2Fnmc-vfpo.com%2F32-mizhnarodnoyi-vystavky-biofach-2021%2F">авторизований</a>, щоб залишити коментар.