логотип

ІV ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ

17 квітня 2024 року на базі Чернівецького медичного фахового коледжу в режимі онлайн відбулася ІV Всеукраїнська студентська науково-практична конференція з міжнародною участю «ВИКЛИКИ ТА МОЖЛИВОСТІ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ В УМОВАХ ВОЄННИХ РЕАЛІЙ».

Участь у роботі конференції взяли понад 100 учасників – здобувачів вищої та фахової передвищої освіти з усіх областей України: Вінницької,  Волинської, Запорізької, Донецької, Дніпропетровської, Луганської, Миколаївської, Київської, Харківської, Сумської, Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької та Великобританії (Лондон), Канади (Артур Лабат Сімейної Школи медсестринства в університеті Вестерн, Онтаріо, Канада).

З вітальними словами до учасників звернулися кращі експерти наукових установ, зарубіжних закладів освіти та громадських організацій:

Ірина ЛЕПЕХА – завідувачка кабінету соціально-педагогічної освіти ДУ «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Наталія  СВЕСТУН – директорка Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної військової адміністрації

Оксана САКРІЄР – директорка Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації

Алла ГАПЕЙ – голова Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області

Олеся КОЛІСНИК – студент науковець, кандидат наук, Артур Лабат Сімейної Школи медсестринства в університеті Вестерн, Онтаріо, Канада (Centennial College Медсестринська освіта BScN, MN, PhD (c)

Андрій КАПАЦИ– голова студентської ради Буковини при Департаменті освіти і науки ЧОВА.

Програма конференції була щільною і насиченою, активно обговорювалися сучасні тренди розвитку освітнього процесу в Україні, розвиток молодіжного лідерства, комунікація здобувачів освіти у соціальних мережах (переваги та ризики), популяризація ментального здоров’я та вивчення історії закладу освіти в історичній ретроспективі.

Чудовим продовженням пленарного засідання стали секційні заняття, на яких здобувачі освіти мали можливість подискутувати за тематиками доповідей.

В умовах воєнного стану, непростих викликів та загроз для суспільства українська наука, як і в цілому наша держава продовжує розвиватися попри всю складність подій. Наші юні науковці обмінялися досвідом та  інноваціями.

Дякуємо всім учасникам за активну співпрацю, бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, віри у себе й нашу перемогу!