Фахова інформаційна поїздка до Рівненської області в рамках німецько-українського проєкту Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України / FABU.
Представники НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ВФПО разом з керівництвом коледжу відвідали підприємства на яких проходять практику студенти.
Відбувся візит на сучасний завод-сироварню, розташований у місті Дубно. Сирний завод ПАТ «Дубномолоко», на якому виробляють унікальні сири #КОМО – одне з найпотужніших підприємств України.
Поспілкувалися з керівництвом заводу паном Олегом Власюком, менеджером з персоналу пані Вікторією Красій, начальником відділу управління якості паном Олександром Мудриком обговорили проблеми та удосконалення виробничої практики, зустрілися з випускниками коледжу, які вже працюють на заводі, і досягли кар’єрного росту, вислухали їх відповіді на питання:
- З якими проблемами доводиться зустрічатися під час проходження практики?
- Чи хочуть надалі працювати на цьому підприємстві?
- Ким себе бачать через 5 років?
Наступна база практики – ТОВ «Агро-Класік». Підприємство займається вирощуванням зернових, зернобобових та олійних культур.
Поспілкувалися зі студентами Мирогощанського аграрного фахового коледжу, які проходять на ньому практику, розпитали про нагальні проблеми і їхні плани на майбутнє, чи подобається графік проходження практики, також зустрілися з пані Тамарою Білоусовою, керівником господарства, яка поділилася досвідом та разом із практикантами дала відповіді на питання:
- Як саме студенти використовують свої отримані знання на практиці?
- Чи влаштовує графік проходження практики впродовж чотирьох місяців?
- Який графік (скільки місяців) є ідеальним для проходження практики саме на цьому підприємстві?
Виробнича практика дає здобувачу освіти можливість остаточно переконатися в правильності зробленого ним вибору. Практикант під час роботи на виробництві має можливість вивчити реальні ситуації та закріпити отримані під час навчання знання.