Першокурсникам ЖНАЕУ розповіли про судову реформу
![](http://nmc-vfpo.com/wp-content/uploads/2019/07/53377727_1284962728355068_4898215699199033344_n.jpg)
У приміщенні громадської приймальні «Правова платформа» 27 лютого відбулася чергова зустріч зі студентами І курсу спеціальності «Право» Житомирського національного агроекологічного університету.
Завідувач сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Віта Садовська-Мариніна розповіла про судову реформу, яка стартувала в червні 2016 року після прийняття Закону України «Про судоустрій і статус суддів».
Зокрема, йшлося про перехід до триланкової системи судів: місцеві суди, апеляційні суди та Верховний Суд. Молодь зацікавилася завданнями, правами та обов’язками помічника судді, секретаря судового засідання та секретаря суду.
В активному діалозі зі студентами проведено порівняльну характеристику судової системи з початку реформування по даний час, ознайомлено з Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод та з повноваженнями Європейського суду з прав людини.
Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету