логотип

Студенти ЖНАЕУ – учасники програми “Бізнес-планування. Розвиток інноваційного проекту”

У рамках робочої лабораторії   «Engineering School Noosphere» студенти Житомирського національного агроекологічного університету долучилися до програми “Бізнес-планування. Розвиток інноваційного проекту”.

 

Спікером виступив Сергій Кутовий – «Noosphere Chief Innovation Officer». Програма проходить у форматі лекцій та практичних занять.

 

Її мета –    поширення досвіду створення інноваційних проектів, наочна демонстрація процесу створення унікального продукту, розгляд прикладів життєвих історій, які дають розуміння прийняття ефективних рішень на основі наявної інформації.

 

«Запрошуємо студентів, яким дійсно подобається бути лідерами і вести за собою команду до участі в програмі», – відзначають організатори заходу.

 

Нагадаємо, що на базі ЖНАЕУ віднедавна діє лабораторія інжинірингової школи «Noosphere». Діяльність  школи   пов’язана з розвитком інтернет-технологій, створенням проектів за такими пріоритетними напрямами, як Internet of Things, обробка даних дистанційного зондування Землі, космічні дослідження і Cyber Security. Наразі вже є перші результати тестової роботи Школи  на новій локації. Зокрема, у листопаді команда «Noosphere Engineering School Zhytomyr» взяла участь в онлайн-хакатоні, де   презентувала свої рішення зі створення метеорологічного комплексу для системи управління вогнем артилерійських підрозділів ArtOs. Нині студенти школи в Житомирі вже  працюють над новим проектом – унікальна інтерактивна пісочниця GalaSAND, яка буде представлена в оновленому планетарії   Дніпра.   Серед найближчих планів школи у Житомирі – співпраця   з регіональним космічним центром «Полісся»  в агроуніверситеті.

«Noosphere Engineering School» – це спільний проект компанії «Noosphere» і провідних університетів України, пов’язаний із розвитком IT-сфери та інноваційних технологій. У рамках проекту топ-менеджери «Ноосфери» діляться зі студентами  знаннями і практичним досвідом, а  викладачі та  професори університетів – науковими, емпіричними, теоретичними рішеннями. Такий синтез теорії і практики дозволяє створити і реалізувати інноваційні ідеї. Це центр досліджень і проектів, синергія   експертів, студентів  та ентузіастів, каталізатор  провідних інновацій на  стику науки і бізнесу.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету