Всеукраїнські спортивні ігри серед студентів аграрних технікумів та коледжів
![](http://nmc-vfpo.com/wp-content/uploads/2019/07/IMG_7118.jpg)
Розпочалися чергові Всеукраїнські спортивні ігри серед студентів аграрних технікумів та коледжів. 12–14 березня 2019 р. на базі Коледжу ПХП Харківського НТУСГ відбулися змагання з гирьового спорту. Перемогу здобула команда Мелітопольського коледжу ТДАТУ. Призерами стали: Кропивницький коледж МСГ (2 місце) та Коледж ПХП Харківського НТУСГ (3 місце).