У Житомирській міській раді 9 лютого відбулась презентація Програми ЄС Еразмус+ з індивідуальних та організаційних можливостей у сфері вищої освіти та молоді. Захід організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні (Проект ЄС) спільно з Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.
Участь у презентації взяли викладачі та студенти Житомирського національного агроекологічного університету.
Які можливості відкриває програма, на що звертати увагу, як заповнювати заявку на участь – про все це присутнім розповіли фахівці національного офісу Еразмус+ в Україні.
«Не дивлячись на вікові обмеження є можливості з навчання, на обміни, повний курс магістратури, якщо ви викладач – ви можете поїхати на викладання в європейський університет, якщо ви молодіжний працівник, ви також можете поїхати на обміни. Якщо ви представник молоді, ви де вікові обмеження, на жаль, до 30 років, але від 13, що стосується також школярів, ви можете поїхати на тренінги, літні школи, конференції, семінари. Це колосальний досвід, який ви також можете підкріпити волонтерським проектом – від трьох місяців, до цілого року знаходитись в європейській організації і організовувати певну свою діяльність в рамках того, чи іншого проекту за абсолютно різними тематиками», – каже менеджер з комунікацій національного офісу Еразмус+ в Україні Катерина Жданова.
Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук відзначила, що «Еразмус+ – це програма Європейського Союзу на період 2014-2020 рр., яка підтримує проекти співпраці, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту. Разом з понад 150 країнами світу, Україна є однією з країн-партнерів Програми Еразмус+. Бюджет програми на 2014-2020 роки складає 14,7 млрд. євро».
Під час презентації у Житомирі обговорили питання стосовно того, як отримати грант: на програми обміну та стажування для студентів, викладачів та молоді загалом; на проекти співпраці між університетами, молодіжними організаціями та представниками підприємств (бізнес); створення європейських студій (модулі, кафедри, центри, асоціації тощо).
Нагадаємо, що команда викладачів факультету економіки та менеджменту Житомирського національного агроекологічного університету займається впровадженням освітнього проекту «Аграрна політика ЄС» у рамках програми Еразмус+ Жан Моне.
Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету