логотип

Відкриття в ХНТУСГ Українсько-Китайського центру

В рамках роботи Українсько-Китайського науково-практичного форуму «Цифрове майбутнє технологій», що проходить в ХНТУСГ з 4 по 7 березня 2019р. відбулася знаменна подія – включення університету до складу Освітньо-Професійного Альянсу «Один пояс – один шлях» (Китай).

Альянс є добровільною неурядовою, некорпоративною, неприбутковою соціальною групою, що складається з закладів вищої освіти, підприємств і інших навчальних закладів країн і регіонів програми «Один шлях – один пояс». Альянс має на меті розвиток наявних ресурсів, додаткових переваг, спільних інновацій і співпраці, надає повний доступ до характеристик та переваг підрозділів-членів Альянсу та сприяє обміну ресурсами, додатковими перевагами та розвитком регіональної освіти на основі духу Альянсу, миру та співпраці, відкритості та інклюзивності, взаємного навчання та спільної  взаємодії, користь від надання кадрової підтримки для розбудови освіти, а також для того, щоб дозволити країнам партнерам досягти успіхів в сферах політики, інфраструктури, торгівлі, фінансів і міжособистісних зв’язків. До складу Альянсу входить більше 75 закладів освіти, наукових установ з 5 континентів.

Офіційну церемонію прийняття в Альянс проводив генеральний секретар Освітньо-Професійного Альянсу «Один пояс – один шлях» Хе Джун.

Наступним знаковим офіційним заходом стало відкриття в ХНТУСГ Українсько-Китайського центру ХНТУСГ. Створення даного центру було ініційоване китайськими партнерами університету і знаменувало собою вихід на новий рівень розвитку українсько-китайських відносин.

У список завдань українсько-китайського центру ХНТУСГ входить залучення новаторських ресурсів, формування нового виробництва, сприяння перетворенню традиційного виробництва для досягнення нових поставлених цілей, проведення наукових досліджень для перетворення виробництв загального характеру, ключових і перспективних в пріоритетні, наукове вивчення технології виробництва з метою результативної його трансформації в нову якість, обмін досвідом за принципом «учитель з учнем», спільне будівництво робочих об’єктів, прийняття і здійснення заходів по досягненню відкритості і кооперації. Головну увагу в цій діяльності повинно відводитися спільному використанню інформаційних ресурсів в галузі освіти, активізації обміну технологіями і перетворення їх, обміну фахівцями, співпраці і обміну в галузі культури, практичної реалізації принципу «від спільного розвитку – до спільного процвітання».