Студенти ЖНАЕУ з краєзнавцем обговорили творчість Івана Котляревського
![](http://nmc-vfpo.com/wp-content/uploads/2019/09/70451864_987913398224001_4719189492227899392_n.preview.jpg)
Культурно-національне відродження України ХІХ ст. знаменувало собою фінальний етап формування української нації, адже мова є однією з основних національних ознак.
Саме завдяки творчості класика української літератури І. П. Котляревського світ почув очищену від полонізмів, тюркізмів, русизмів українську літературну мову.
З нагоди відзначення ювілею І. П. Котляревського кафедра суспільних наук Житомирського національного агроекологічного університету запросила Короля Павла Максимовича – відомого далеко за межами міста краєзнавця, дослідника діяльності національно-культурного об’єднання «Полтавський гурток», навколо якого згуртувалася інтелектуальна еліта того часу.
Студенти факультету обліку та фінансів ЖНАЕУ із задоволенням взяли участь в обговоренні цікавих і невідомих моментів із життя та творчості митця, а також його оточення.
Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету