Відбулися фінальні змаганя з легкоатлетичного кросу в рамках проведення Всеукраїнських спортивних ігор серед студентів аграрних технікумів та коледжів
![](http://nmc-vfpo.com/wp-content/uploads/2019/10/myron.jpg)
1–3 жовтня 2019 року на базі Технолого-економічного коледжу Білоцерківського НАУ відбулися фінальні змаганя з легкоатлетичного кросу в рамках проведення Всеукраїнських спортивних ігор серед студентів аграрних технікумів та коледжів. У змаганнях брали участь 12 команд. Командну перемогу здобула команда Рівненського коледжу НУБіП України. Друге та третє місця посіли відповідно команди Технолого-економічного коледжу Білоцерківського НАУ та Кропивницького КМСГ.