У Глухівському агротехнічному інституті ім. Ковпака відбувся семінар “Навчання через дослідження”
![](http://nmc-vfpo.com/wp-content/uploads/2019/10/72253447_2430220023728740_3296154320394780672_o.jpg)
У рамках українсько-німецького проекту “Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України” 14-16 жовтня п.р. у Глухівському агротехнічному інституті ім. Ковпака та 17-18 жовтня п.р у Іллінецькому державному аграрному коледжі відбувся семінар “Навчання через дослідження” під керівництвом Д-ра Керстінг Ваквіц.
Протягом навчання слухачі, розділившись на групи провели лабораторне заняття “Виготовлення біорозкладної плівки з різних видів сировини”. Наступним етапом навчання було створення прикладу навчально-дослідного заняття з розробки експериментального дослідження в партнерській роботі на тему “Виготовлення біоетанолу з відновлювальної рослинної сировини”. Слухачі семінару успішно виконали завдання поставлені Керстінг Ваквіц та подякували за змістовний і цікавий семінар.
По закінченню семінару учасникам було вручено сертифікати.