Гості з Німеччини відвідали НМЦ «Агроосвіта» та ВП НУБіП України “Немішаївський агротехнічний коледж”
![](http://nmc-vfpo.com/wp-content/uploads/2019/07/54436656_2067056916711721_4775799441816813568_n.jpg)
НМЦ «Агроосвіта» та ВП НУБіП України “Немішаївський агротехнічний коледж” 14 березня 2019 року відвідали гості з Німеччини – пан Ріттнер та пан Хюбнер (Федеральне міністерство продовольства та сільського господарства Німеччини), пані Лісон-Кулька та пані Шмідт (GFA).
Метою візиту було вивчення можливості реалізації концепції забезпечення стабільного функціонування проекту FABU та ознайомлення з можливим місцем розташування центру підвищення кваліфікації та перепідготовки.