«Чому я обираю Агро?»
![](http://nmc-vfpo.com/wp-content/uploads/2019/07/62169463_2205884142828997_2426546884609835008_o.jpg)
Переможці конкурсу “Чому я обираю Агро?” визначалися шляхом онлайн-голосування. Державна установа «Науково методичний центр ВФПО» та Агрокебети – новітня магістерська програма нагороджували кращих студентів – фіналістів конкурсу есе “Чому я обираю Агро?”.
Перемогу в конкурсі здобула студентка Таврійський державний агротехнологічний університет ТДАТУ (Індік Віолетта).
Саме вона отримує можливість провести свій літній вікенд в Берліні. Вітаємо!