МИ У ТВОРЧОСТІ ЗНАХОДИМО СЕБЕ
![](http://nmc-vfpo.com/wp-content/uploads/2023/01/327280919_1278921629358534_3510061286255496165_n-1.jpg)
Для популяризації кращих музейних практик, збереження та примноження традицій вітчизняного мистецтва у закладах фахової передвищої освіти та сприяння всебічній творчій самореалізації студентських та педагогічних колективів 25 січня п. р. НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ВФПО проводив творчий бранч «Творчий потенціал педагогічних та студентських колективів» (за підсумками проведеної виставки-конкурсу «Ми у творчості знаходимо себе»).
Основними спікерами заходу були переможці виставки-конкурсу в 2022 році та автори кращих робіт.
Цього року в конкурсі взяли участь близько 100 робіт із 27 ЗФПО.
Кращі роботи та роботи переможців будуть зібрані в анатований каталог.