логотип

КОЛЕКТИВНА РОБОТА ГУРТУЄ ВИКЛАДАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 172 ЕЛЕКТРОННІ КОМУНІКАЦІЇ ТА РАДІОТЕХНІКА

8 листопада в онлайн -форматі на базі Вінницького технічного фахового коледжу проведено семінар «Особливості освітньої діяльності ЗФПО, що здійснюють підготовку фахових молодших бакалаврів у галузі знань 17 Електроніка, автоматизація та електронні комунікації в умовах воєнного стану» в рамках засідання Всеукраїнського об’єднання викладачів спеціальності 172 Електронні комунікації та радіотехніка закладів фахової передвищої освіти України (голова ФМО – Сергій Цирульник, к.т.н, доцент).

Були розглянуті питання реалізації програми академічної мобільності здобувачів освіти та викладачів, формування системи забезпечення академічної доброчесності на прикладі Вінницького технічного фахового коледжу. Досвідом роботи з питань організації змішаного навчання, застосування інноваційних підходів у діяльності робототехнічного гуртка, використання мобільних додатків під час проходження практики поділились педагогічні працівники інших ЗФПО.

Віктор Єгоров, д. т. н., провідний науковий співробітник Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України, керівник Qweedo Robotics, розкрив особливості наукового простору відкритого типу Mechatronics Robot laboratory.

Також у ході заходу від Науково-методичного центру ВФПО акцентовано увагу на пріоритетних напрямах роботи Центру та презентовано віртуальну виставку переможців Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний ОСКАР – 2023», яка розміщена на платформі Padlet за посиланням: https://padlet.com/pedinnovationnmc/2023-axt8ayhts0ji760f.

У семінарі взяли участь понад 70 педагогічних працівників. Сподіваємось, що семінар став цікавим та корисним для всіх його учасників.