ЗАХОДИ ДЛЯ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ
![](http://nmc-vfpo.com/wp-content/uploads/2024/01/bez-ymeny-1-3.jpg)
Сьогодні молодь стає безпосереднім учасником процесів, які мають надзвичайно велике значення для подальшого визначення, першою чергою, своєї долі, долі своїх сусідів, подальшого світового порядку на планеті. Виникає необхідність переосмислення зробленого і здійснення системних заходів, спрямованих на посилення національно-патріотичного виховання молоді – формування нового українця, що діє на основі національних та європейських цінностей. Науково-методичний центр ПРОДОВЖУЄ РОЗПОЧАТУ РОБОТУ ПО ПРОВЕДЕННЮ ЗАХОДІВ ДЛЯ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ. Зокрема запрошує студентські та педагогічні колективи долучитися до створення другої частини збірки «Моя незламна Україна», жанрова тематика авторських творів – проза (нариси, есе, статті, короткі оповідання) та до участі у фотоконкурсі-виставці авторських фотографій студентів «Сім’я, родина, рід, які слова святі, вони потрібні кожному в житті».