УВАГА!

У зв'язку зі зміною технічного адміністратора та хостингу платформа буде не доступна орієнтовно протягом місяця

Що таке Cambridge English Empower?

Cambridge English Empower — це загальний курс англійської мови, що представляє собою унікальне поєднання захоплюючого матеріалу для роботи в аудиторії та персоналізованою онлайн-практикою, що дозволяє студентам досягати послідовного та вимірюваного прогресу.
Підтримка здобувачів
В основі курсу лежить студенто-центрований підхід. Cambridge English Empower з його унікальним поєднанням навчання та оцінювання ставить студента в центр процесу навчання. Цей підхід орієнтації на студента також застосовується до методології курсу – підручник для студента та додаткові ресурси містять низку навчальних матеріалів, які мотивують студентів, задовольняють їхні мовні потреби та сприяють розвитку їхніх навичок.
Підтримка викладача
Cambridge English Empower також забезпечує підтримку викладача/вчителя/тютора завдяки методології роботи в аудиторії, яка проста у використанні, і в той же час є гнучкою та творчою. Ключові методологічні принципи, що лежать в основі курсу, сприяють навчанню та покращують взаємодію між здобувачами та викладачами.

Cambridge English Empower:

  • заохочує залучення студентів
  • забезпечує кероване навчання
  • надає широкий вибір практичних вправ
  • передбачає комплексний підхід до продуктивних навичок

Для кого призначений Cambridge English Empower?

Курси Empower призначені для вивчення англійської з викладачем, вчителем чи тютором. Цільовою аудиторією слухачів є дорослі та старші підлітки. Оскільки курс призначений не для самостійного вивчення мови, безоплатний доступ відкритий для закладів освіти України незалежно від їхньої форми власності та організацій, які здійснюють мовну підготовку. Через заклади та організації курси Empower доступні їхнім здобувачам або клієнтам.

Запрошуємо Ваш заклад розпочати роботу і навчання к курсом Empower

Форма реєстрації


     

    Заклади освіти, що приєднані до платформи Empower