ЗАХІД, ПРИСВЯЧЕНИЙ ГЕРОЇЧНИМ ПОДІЯМ НА ГОРІ МАКІВЦІ
![](http://nmc-vfpo.com/wp-content/uploads/2023/05/image_6483441-3.jpg)
28 квітня в Дрогобицькому механіко-технологічному фаховому коледжі відбувся захід, присвячений героїчним подіям на горі Маківці. Студенти-першокурсники вшанували пам‘ять про Січових стрільців, які не шкодуючи ні сил, ні здоров’я, клали на вівтар визволення України своє життя. Ми гордимося цим і з честю несемо знамено боротьби за незалежність держави: відстоюємо свободу у боротьбі з рашистами, що плюндрують нашу землю і зазіхають на нашу територію. Захід підготували студенти групи ЕК-12 (куратор Романа КОБЕЛЬ).