ПІДГОТОВЧА РОБОТА ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ НАСТУПНОГО ЕТАПУ ПІЛОТНОГО ПРОЄКТУ ЩОДО ВИВЧЕННЯ (МОНІТОРИНГУ) ЯКОСТІ ОСВІТИ У ЗАКЛАДАХ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ
![](http://nmc-vfpo.com/wp-content/uploads/2024/02/392861238_7164470943636934_9094817007723107936_n.jpg)
Продовжується робота по підготовці до проведення наступного етапу Пілотного проєкту щодо вивчення (моніторингу) якості освіти у закладах фахової передвищої освіти, з метою визначення освітніх втрат, спричинених пандемією #COVID-19, війною російської федерації проти України (шляхом дистанційного тестування), отримання об’єктивних даних про якість фахової передвищої освіти!
Відбулась робоча зустріч представників Державної служби якості освіти України та Науково-методичного центру ВФПО. Були обговорені питання щодо перспективи продовження проєкту у 2024 році із розширенням мережі закладів фахової передвищої освіти та збільшення переліку спеціальностей, підготовку тестових завдань, процедуру та строки проведення моніторингу, підготовку бази даних результатів.