Хто такий куратор? Куратор (лат. Curator від curare — піклуватися) — це особа, яка організовує систему відносин через різноманітні види виховної діяльності академічної групи, створює умови для індивідуального самовиразу кожного студента і розвитку кожної особистості. Він повинен знати свою групу, мати контакти з батьками і за потреби повідомляти їм, коли виникають проблеми з навчанням, цікавитися житлово-побутовими умовами студента. Про ці та інші питання ми говорили на практичному семінарі 16 березня п.р. «Педагогічні технології в роботі куратора (класного керівника) групи в умовах військового стану».
- Про особливостізмін з набраннямчинності «Положення про атестацію педагогічних працівників» говорили з Іриною Березенко, доктором філософії, юрисконсультом науково-методичного центру ВФПО.
- ТетянаДудус, методист вищоїкатегорії, кандидат педагогічних наук, завідувач науково-методичного кабінету біотехнологій та ветеринарної медицини Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» у своєму виступі розповіла про інформальну освіту.
- ВіраСемещук, заступник директора з виховноїроботи та Наталія Ковальчук, голова методоб’єднання керівників академічних груп Дубенського фахового педагогічного коледжу поділилася досвідом роботи керівника академічної групи в умовах воєнного часу.
- Про роль керівниківакадемічнихгруп у формуванні пріоритетів та духовних цінностей студентської молоді сьогодні говорили представники коледжу Світлана Мартинчук, кандидат історичних наук, заступник директора з виховної роботи, Ольга Карпець, керівник а-22 групи ВСП «Сарненський педагогічний фаховий коледж РДГУ».
- Одними з пріоритетнихнапрямів діяльності психологічної служби коледжу є психологічна просвіта й профілактика та організаційно-методична робота. Про «Цілепокладання та основи time-managment: секрети та інструменти» говорила Гриценюк Сніжанна, практичний психолог коледжу.
- Про волонтерство як засібформуваннясоціальної відповідальності здобувачів освіти в умовах воєнного стану поділились у своєму виступі Тетяна Чемісова, заступник директора з виховної роботи, кандидат психологічних наук та Лола Косімова, голова студентської ради Комунального закладу Полтавського базового медичного фахового коледжу Полтавської обласної ради.
- На нашомузібраннітакож були присутні Любов Боримська, голова ради кураторів груп, психолог, викладач-методист, асистент кафедри природничих та соціально-гуманітарних дисциплін та Галина Полчанова, психолог-методист, викладач-методист, асистент кафедри природничих та соціально-гуманітарних дисциплін Житомирського медичного інституту Житомирської ОР, співробітники психологічної служби, які сказали, що основним завданням науково-педагогічних працівників кафедри є формування в студентів освітніх ступенів бакалавр і магістр фундаментальних знань з предметів природничого та соціально-гуманітарного циклу, які необхідні для подальшого успішного засвоєння спеціальних дисциплін, що викладаються на випускових кафедрах інституту.
[rev_slider alias=”sector-11-11-1-1″][/rev_slider]