логотип

ПРОВЕЛИ ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «ЕФЕКТИВНІ МЕТОДИ ТА ФОРМИ РОБОТИ КУРАТОРА ГРУПИ В УМОВАХ ВІЙСЬКОВОГО СТАНУ»

Хто такий куратор? Куратор (лат. Curator від curare — піклуватися) — це особа, яка організовує систему відносин через різноманітні види виховної діяльності академічної групи, створює умови для індивідуального самовиразу кожного студента і розвитку кожної особистості. Він повинен знати свою групу, мати контакти з батьками і за потреби повідомляти їм, коли виникають проблеми з навчанням, цікавитися житлово-побутовими умовами студента. Про ці та інші питання ми говорили на практичному семінарі 16 березня п.р. «Педагогічні технології в роботі куратора (класного керівника) групи в умовах військового стану».

  1. Про особливостізмін з набраннямчинності «Положення про атестацію педагогічних працівників» говорили з Іриною Березенко, доктором філософії, юрисконсультом науково-методичного центру ВФПО.
  2. ТетянаДудус, методист вищоїкатегорії, кандидат педагогічних наук, завідувач науково-методичного кабінету біотехнологій та ветеринарної медицини Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» у своєму виступі розповіла про інформальну освіту.
  3. ВіраСемещук, заступник директора з виховноїроботи та Наталія Ковальчук, голова методоб’єднання керівників академічних груп Дубенського фахового педагогічного коледжу поділилася досвідом роботи керівника академічної групи в умовах воєнного часу.
  4. Про роль керівниківакадемічнихгруп у формуванні пріоритетів та духовних цінностей студентської молоді сьогодні говорили представники коледжу Світлана Мартинчук, кандидат історичних наук, заступник директора з виховної роботи, Ольга Карпець, керівник а-22 групи ВСП «Сарненський педагогічний фаховий коледж РДГУ».
  5. Одними з пріоритетнихнапрямів діяльності психологічної служби коледжу є психологічна просвіта й профілактика та організаційно-методична робота. Про «Цілепокладання та основи time-managment: секрети та інструменти»  говорила Гриценюк Сніжанна, практичний психолог коледжу.
  6. Про волонтерство як засібформуваннясоціальної відповідальності здобувачів освіти в умовах воєнного стану поділились у своєму виступі Тетяна Чемісова, заступник директора з виховної роботи, кандидат психологічних наук та Лола Косімова, голова студентської ради Комунального закладу Полтавського базового медичного фахового коледжу Полтавської обласної ради.
  7. На нашомузібраннітакож були присутні Любов Боримська, голова ради кураторів груп, психолог, викладач-методист, асистент кафедри природничих та соціально-гуманітарних дисциплін та Галина Полчанова, психолог-методист, викладач-методист, асистент кафедри природничих та соціально-гуманітарних дисциплін Житомирського медичного інституту Житомирської ОР, співробітники психологічної служби, які сказали, що основним завданням науково-педагогічних працівників кафедри є формування в студентів освітніх ступенів бакалавр і магістр фундаментальних знань з предметів природничого та соціально-гуманітарного циклу, які необхідні для подальшого успішного засвоєння спеціальних дисциплін, що викладаються на випускових кафедрах інституту.

 

[rev_slider alias=”sector-11-11-1-1″][/rev_slider]