логотип

«Саміт соціального підприємництва» та «Social entrepreneur school IBS» у ЖНАЕУ

На базі Житомирського національного агроекологічного університету 24 травня проходив 64-й «Саміт соціального підприємництва».

 

З вітальним словом до присутніх звернулися ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, ректор і власник Інституту Я.-У. Сандала (Норвегія), професор Ян-Урбан Сандал, керівник Центру інтелектуальної власності, інноватики та управління проектами ЖНАЕУ Ірина Литвинчук.

 

Зокрема, Скидан подякував за співпрацю і підтримку колезі з Норвегії, який поділився з колективом ЖНАЕУ власним  і світовим досвідом у галузі соціального підприємництва. Проведенню Саміту передувало ряд лекцій та заходів у рамках «Social entrepreneur school IBS», що протягом двох тижнів проходила у Житомирському агроуніверситеті. Здобуті знання, наголосив ректор, допоможуть у подальшій підготовці фахівців із різних спеціальностей, для яких важливі питання соціального підприємництва.

 

Ян-Урбан Сандал нагадав, що вперше Саміт провели 11 років тому і з того часу він проходить по  6 разів на рік у різних куточках світу. Приміром, 5- й  такий захід був у Литві, а 10-й у Чернівцях. Загалом за цей час «Саміт соціального підприємництва»  побував на трьох континентах. У 2008 році він збирав науковців, бізнесменів та політиків у Норвегії. Тоді йшлося про те, що це не разовий проект, а тенденція, яку потрібно розвивати і за якої варто слідкувати. Аудиторія Саміту – це не тільки молодь, наукова спільнота, а представники різних сфер діяльності.

 

Також ректор Інституту Я.-У. Сандала відзначив, що для учасників «Social entrepreneur school IBS»  у ЖНАЕУ було підготовлено презентації та матеріали високого рівня. Він подякував за теплий прийом українській стороні і разом з ректором Скиданом вручили дипломи 24 випускникам Школи.

 

Ірина Литвинчук розповіла, що навчальний курс «Social entrepreneur school IBS» складався із трьох частин, дипломи отримали ті, хто успішно освоїв їх усі.

 

У рамках Саміту в Житомирі діяла виставка виробів та продукції, а також провели екскурсію в Ботанічному саду і Центр іпотерапії, дві дискусійні панелі за участю підприємців, бізнес-практиків і громадських активістів, науковців, представників організацій і органів влади  – «Соціальне підприємництво у дії: погляд практиків», «Соціальне підприємництво: наукова проблема».

 

Довідково: Саміт організований Житомирським національним агроекологічним університетом спільно з Інститутом Д-ра Я.-У. Сандала (Норвегія) за експертної підтримки Проекту FORBIZ в рамках програми EU4Business, тренерського центру з підприємництва компанії ТОВ «Synergy Development Consulting», Лундського університету (Швеція), Державної установи Алитусський коледж (Литва), Ханойського університету науки і технологій (В’єтнам), Арабського Центру стратегічних та економічних досліджень (ОАЕ). Мета заходу  – підвищення рівня обізнаності підприємницького сегменту міської громади стосовно закордонних практик ведення бізнесу в сучасних умовах, сприяння просуванню брендів місцевих виробників та налагодження міжнародного співробітництва.

Фото

Відео

   Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету