логотип

Семінар «Безпечність харчових продуктів: законодавство, контроль, стандарти»

Науково-практичний cемінар «Безпечність харчових продуктів: законодавство, контроль, стандарти»  відбувся 21 березня п.р.. Організаторами якого виступили ДУ «НМЦ «Агроосвіта», факультет «Харчові технології та управління якістю продукції АПК» Національного університету біоресурсів і природокористування  України та Українська  лабораторія якості і безпеки продукції АПК НУБіП України.

Модераторами семінари були Лариса Вацлавівна Баль-Прилипко, декан факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК НУБіП України та  Ушкалов Валерій Олександрович, директор Української лабораторії якості і безпеки продукції АПК.

На семінарі висвітлено основні положення вітчизняної та міжнародної нормативно-правової бази щодо безпечності харчових продуктів, євроінтеграційні процеси в харчовому законодавстві України, їх стан та перспективи, переваги та проблеми,  методи контролю мікробіологічних ризиків щодо  впровадження системи НАССР на підприємствах харчової галузі України, сучасні тенденції впровадження систем управління та контролю безпечності харчових продуктів згідно з вимогами   національних та міжнародних стандартів.

Учасники семінару практично визначили  фальсифікацію молочних продуктів  і  сучасні методи її встановлення.

Матеріали заходу:

Білоус М.В. “Основні принципи планування та здійснення заходів державного контролю у світлі вимог Закону України “Про державний онтроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я а благополуччя тварин”

Ємцева В.І. Ресурсозабезпечення переробних підприємств АПК (на прикладі молокопереробної галузі)

Паска М.З. Інноваційні рішення у харчовій безпеці

Хомічак Л. Екологізація як один із шляхів отримання високоякісних і конкурентоспроможних харчових продуктів та біопалив

Кабаков Ю.Б. Важливість навчання та акредитованої сертифікації персоналу у сфері систем менеджменту безпечності харчових продуктів

Сухенко В. КРИЗОВІ КОМУНІКАЦІЇ ТА РЕПУТАЦІЙНИЙ РИЗИК Частина 2

Романчук І.О. «БЕЗПЕЧНІСТЬ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ: ЗАКОНОДАВСТВО, КОНТРОЛЬ, СТАНДАРТИ»

Калита П. ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ  КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ХАРЧОВИХ І ПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНОГО НАСИЧЕНОГО РИНКУ

Демиденко О.О. Модульний підхід оцінки відповідності продукції

Фото заходу

Сертифікати заходу