20 – 21 вересня у ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тренди та перспективи логістики, маркетингу, збутової діяльності плодоовочівництва в епоху цифрових технологій».
Активну участь у конференції приймали студенти спеціальностей «Маркетинг» та «Облік і оподаткування» Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.
В межах конференції студенти спеціальностей «Маркетинг» та «Облік і оподаткування» разом з іншими учасниками конференції відвідали провідне підприємство Херсонщини ТОВ «НВП «5 ЕЛЕМЕНТ».
ТОВ «НВП «5 ЕЛЕМЕНТ» – українська компанія, створена у березні 2016 року на Херсонщині, що займається виробництвом мікродобрив та входить у п’ятірку топових підприємств з виробництва біологічних добрив в світі. Застосування мікродобрива мінерального гранульованого «5 ELEMENT» кардинально змінює класичні методи землеробства. Це інноваційний продукт, спрямований на збільшення продуктивності рослин і ґрунту без перенасичення їх добривами, з використанням природної енергії, закладеної в рослині і грунті (без втручання в геном) і без зайвих витрат людських ресурсів.
Основними напрямками компанії є:
• наукова розробка і виробництво наностимуляторов комплексної дії для сільськогосподарських культур, відновлення родючості грунтів і підвищення врожаю;
• виробництво препаратів підвищують ефективність галузей АПК;
• вирощування та переробка продукції рослинництва.
Захоплюючу екскурсію підприємством для учасників конференції провів генеральний директор ТОВ «НВП «5 ЕЛЕМЕНТ» Білий Володимир Миколайович. Він розповів про специфіку виробництва та реалізації мікродобрив. Людині необхідний живий світ нашої планети: земля, вода, сонце і повітря. Без них неможливий не тільки наш розвиток, а й саме життя.
На жаль, досягнення цивілізації завдають шкоду природі, але завдяки сучасній науці стало можливо відновити ці втрати. Компанія «НВП «5 ЕЛЕМЕНТ» визначила цю задачу своєю головною місією. Саме їх мінеральні мікродобрива є тим 5-м елементом, який рятує Землю і її природу!
Після екскурсії студенти висловили свою глибоку вдячність організаторам конференції і колективу підприємства за турботливий і професійний підхід. Вони були вражені візитом, під час якого здобули нові практичні знання, які в подальшому застосують в професійній сфері.
Прес-служба ТДАТУ