ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ З В.О РЕКТОРА СУМСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВОЛОДИМИРОМ ЛАДИКОЮ
![](http://nmc-vfpo.com/wp-content/uploads/2024/07/zobrazhennya_viber_2024-07-05_15-43-21-378.jpg)
У Науково-методичному центрі ВФПО відбулася зустріч з в.о ректора Володимиром Ладикою, Сумського національного аграрного університету давнім партнером і колегою установи. Директор Тетяна Іщенко, проінформувала присутніх щодо основних напрямів діяльності установи та співпраці із закладами вищої освіти, зокрема з Сумським національним аграрним університетом.
Володимир Ладика вніс низку пропозицій щодо можливостей поглиблення співпраці між університетом і установою, особливо звернувши увагу на впровадження дуальної освіти, підвищення мотивованості здобувачів освіти та викладачів, підготовку електронних посібників. Також були узгоджені терміни проведення спільних заходів.