Відбулося засідання виробничої наради за участю керівників та членів робочих груп німецько-українського проекту
![](http://nmc-vfpo.com/wp-content/uploads/2019/12/1.jpg)
“Нові навчальні плани – нові виклики” – тема виробничої наради за участю керівників та членів робочих груп німецько-українського проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» відбулася 28 листопала п.р. Учасники наради прозвітували перед німецькими колегами про результати роботи 2019 року та окреслити план роботи на наступний рік.