логотип

Засідання навчально-методичної комісії аграрних технікумів і коледжів зі спеціальності 201“Агрономія”

24–25 жовтня 2019 року на базі Хорольського агропромислового коледжу Полтавської ДАА відбулося засідання навчально-методичної комісії аграрних технікумів і коледжів зі спеціальності 201“Агрономія” за участю заступника директора з навчальної роботи Березоворудського коледжу Полтавської ДАА, завідувачів агрономічних відділень Аграрно-економічного коледжу Полтавської ДАА, Коледжу Подільського ДАТУ, голів циклових комісій Борщівського агротехнічного коледжу, Каховського державного агротехнічного коледж, ВСП «Ногайський коледж Таврійського ДАТУ» та викладачів ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж».

Засідання відкрив директор коледжу Чишко Микола Миколайович, який привітав учасників та своєю промовою надихнув на плідну та результативну роботу, пізніше ознайомив з матеріально-технічною базою коледжу та методичним забезпеченням освітнього процесу.

Всі члени комісії підготували презентації відповідно до тем виступів. У своїх доповідях виступаючі детально розглянули такі теми: особливості підвищення кваліфікації педагогічних працівників, особливості підготовки фахового молодшого бакалавра відповідно до Закону України «Про фахову передвищу освіту, Умови прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2020 році, новації, результати та  висновки ЗНО-2019, технології створення електронних освітніх ресурсів (електронних підручників, відеолекцій для онлайн-курсів, робочих зошитів з QR кодами тощо) та інші питання. По закінченні засідання були ухвалені рекомендації.

Цікавим було відвідування сільськогосподарського виробничого кооперативу (СВК) «ПЕРЕМОГА», де директор Пасюта Анатолій Григорович коротко ознайомив з діяльністю господарства, де використовують сучасні технології вирощування сільськогосподарських культур та новітню іноземну техніку. Учасники відвідали декілька підрозділів господарства. Першим – охайний та укомплектований сучасним обладнанням тваринний комплекс, потім – поля господарства, де на той час вивозили і розкидали гній, вносили аміачну селітру, збирали кукурудзу на зерно  та проводили оранку. В цьому господарстві студенти коледжу у виробничих умовах проходять технологічну та переддипломну практики.

Учасники відзначили високий рівень організації та проведення навчально-методичної комісії, висловили побажання частіше проводити подібні заходи та

подякували адміністрації та колективу коледжу за гостинність і належні умови.