ЖНАЕУ підтримав Міжнародний марш за клімат в Україні
![](http://nmc-vfpo.com/wp-content/uploads/2019/09/70956520_3115607631847996_4796678600692596736_n.preview.jpg)
Студенти Житомирського національного агроекологічного факультету в супроводі викладачів кафедри екологічної безпеки та економіки природокористування 20 вересня долучилися до Міжнародного маршу за клімат в Україні, що проходив у Києві.
Учасники зібралися в центрі столиці, щоб висловити свою позицію щодо забруднення довкілля та викидів парникових газів, що сприяють змінам клімату.
З гаслами «Один градус змінює все», «Зміни систему, а не клімат», «В нас немає запасної планети» та плакатами на підтримку захисту клімату колона пройшла від Михайлівського собору до Європейської площі, звідти – до Кабінету міністрів та Офісу президента.
За даними організаторів – 350.org – Україна, захід підтримали понад дві тисячі людей. Відзначимо, що акції на захист клімату пройшли 20 вересня у 160 країнах світу. До участі в них закликали активісти понад 200 громадських організацій.
Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету