Змагання з вільної боротьби
![](http://nmc-vfpo.com/wp-content/uploads/2019/07/34646.jpg)
9–11 квітня 2019 р. на базі Мирогощанського аграрного коледжу відбулися змагання з вільної боротьби серед студентів аграрних технікумів та коледжів в рамках проведення Всеукраїнських спортивних ігор серед студентів аграрних ЗВО. У змаганнях брали участь 10 команд. Перемогу здобула команда Борщівського АТІ. Призерами стали Мирогощанський АК (2 місце) та Мелітопольський коледж Таврійського ДАТУ (3 місце).