НАВЧАЛЬНА ПОЇЗДКА У РАМКАХ ПРОЄКТУ «СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ В АГРАРНОМУ СЕКТОРІ УКРАЇНИ» ДО ДРЕЗДЕНА
![](http://nmc-vfpo.com/wp-content/uploads/2023/09/378320122_6547956428621725_3167279841786215383_n.jpg)
У рамках проєкту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрному секторі України» з 10 по 15 вересня проходить навчальна поїздка (FIF) 2023 для участі в 62 конференції IALB в Дрездені «Роль освіти та дорадництва в процесі трансформації сільського господарства – в контексті зміни клімату, продовольчої безпеки та суспільних потреб».
Учасниками поїздки є представники ДУ «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти», ВСП «Глухівський агротехнічний фаховий коледж Сумського національного аграрного університету», Липковатівського аграрного фахового коледжу, Іллінецького аграрного фахового коледжу, Мирогощанського аграрного фахового коледжу.
В рамках навчальної поїздки її учасники відвідали Центр професійної освіти Freiberg-Zug.