Навчальна тривога за сигналом «ПОЖЕЖА»
![](http://nmc-vfpo.com/wp-content/uploads/2020/06/dsc_0018-1.jpg)
На жаль, від раптового виникнення пожежі не застраховане жодне підприємство. Вкрай важливо в такій ситуації правильно організувати безпечну евакуацію людей з будівель та уникнути травматизму та зайвих втрат.
З метою підвищення рівня пожежної безпеки 26 червня в Науково-методичному центрі ВФПО проведено протипожежне тренування на тему: «Дії працівників, учасників заходу та осіб, які проживають у готелі, під час виникнення пожежі».
У рамках тренувань відпрацьовано практичні навички щодо локалізації та гасіння пожежі на початковому етапі із застосуванням первинних засобів пожежогасіння; проведено тренувальну евакуацію учасників заходу, під час виникнення пожежі.
Усі поставилися до заходу відповідально діяли злагоджено чітко за інструкцією.