СТАРТУВАЛА ПРОГРАМА НАВЧАННЯ УЧАСНИКІВ ПРОЄКТУ #ERASMUS+ SULAWE
![](http://nmc-vfpo.com/wp-content/uploads/2024/06/447971781_7635132933237397_6475008186504509774_n.jpg)
В Люблянському університеті 10 червня стартувала програма навчання учасників проєкту #ERASMUS+ SULAWE
Стале тваринництво та благополуччя тварин, модуль 1 «Стале тваринництво».
Марія Клопчич ознайомила науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти з програмою навчальної поїздки та цікаво і змістовно представила концепції сталого розвитку, сталого сільськогосподарського виробництва та сталого управління тваринництвом. Мойца Сімчич розкрила тему збереження аборигенних порід овець (генетичних ресурсів тварин).
Було інформаційно змістовно та цікаво.