УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З ВИХОВНОЇ РОБОТИ ЗФПО ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
![](http://nmc-vfpo.com/wp-content/uploads/2024/05/443716088_8041710485907970_7922142627312037405_n.jpg)
Представники Науково-методичного центру ВФПО Ірина Лепеха та Ірина Степанова взяли участь у засіданні методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи закладів фахової передвищої освіти Івано-Франківської області на базі Рогатинського аграрного фахового коледжу, яких гостинно відкрив двері для майже 30 учасників заходу.
Учасники засідання оглянули матеріально-технічну базу коледжу, ознайомились з історією, традиціями та звичаями коледжу, обговорили питання співпраці, обмінялися досвідом роботи , а також взяли участь у флешмобі «Вишиванка – код нації» та відвідали мистецький захід «Вишийте, мамо, бронежилет».
Щиро дякуємо за гостинність всього педагогічного колективу на чолі з директором Ігорем Васильовичем Тринєвим , цікаве спікування з колегами, однодумцями та знайомство з старовинним містом Рогатин.