ВЧИМОСЯ НАДАВАТИ ДОЛІКАРСЬКУ ДОПОМОГУ
![](http://nmc-vfpo.com/wp-content/uploads/2023/03/333671963_766673511475152_863267979747132004_n.jpg)
Навички першої допомоги – критична необхідність для кожної людини, особливо в умовах війни і це без перебільшень може врятувати життя.
Сьогодні в Науково-методичному центрі ВФПО представники відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Київській області капітан поліції Іванченко Євгенія і лейтенант поліції Запорожець Анастасія провели лекцію, під час якої працівники центру дізналися про ознаки кровотечі та кровоспинні засоби, джгути та важливі принципи роботи з ними, основи зовнішнього масажу серця та методи зупинки немасивних кровотеч, дії для зігрівання потерпілого, а також загальну хронологію надання допомоги.