ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАДИ З ВИХОВНОЇ, СПОРТИВНО-МАСОВОЇ РОБОТИ ТА СТУДЕНТСЬКИХ СПРАВ
![](http://nmc-vfpo.com/wp-content/uploads/2023/03/336893514_1475480492988862_1871626336693300304_n.jpg)
Відбулося розширене засідання Ради з виховної, спортивно-масової роботи та студентських справ. Тематика засідання “Превентивне виховання в закладі освіти” (нормативно-правове забезпечення, небезпечні угрупування та ін.), Досвідом роботи ділилася заступник директора з виховної роботи ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ», голова ради Надія Миколаївна Єрохіна.