ВІДБУЛИСЯ ЗАСІДАННЯ РОБОЧИХ ГРУП З АВТОРСЬКИМИ КОЛЕКТИВАМИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 181 ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ
![](http://nmc-vfpo.com/wp-content/uploads/2024/02/417390146_7135482639869098_1326289585130882374_n.jpg)
Відбулися засідання робочих груп з авторськими колективами, де розглянули та обговорили такі питання:
- розробка тестових завдань для проведення наступного етапу Пілотного проєкту щодо вивчення (моніторингу) якості освіти у закладах фахової передвищої освіти зі спеціальності 181 Харчові технології за ОПП «Виробництво харчової продукції, де обговорили, внесли зміни та погодили зміст тестових завдань, визначили заклади освіти для їх рецензування;
- підготовка електронних посібників із дисциплін «Організація виробництва в закладах ресторанного господарства, «Організація обслуговування в закладах ресторанного господарства».
Розглянули зразки тем, розроблених авторським колективом, обговорили структуру, наповненість, визначили єдині вимоги щодо оформлення та терміни підготовки рукописів.