ВИШИТІ ОБЕРЕГИ ЄДНАННЯ
![](http://nmc-vfpo.com/wp-content/uploads/2023/05/347118357_254420497147120_5189265466721660445_n.jpg)
Вишита сорочка — яскраве і самобутнє явище нашої культури. Вона є одним із головних символів сміливості та нескореності українського народу.
Існує велика кількість традицій та обрядів, у яких вишита сорочка виконує роль оберега. Та найбільше сакралізували вишиванку сучасні українці. Сотні майстринь вишивки по всій Україні вишивають сорочки захисникам з любов’ю і надією, що вишиванки захистять наших воїнів від ворожих куль, вишивають та чекають на повернення з фронту і полону найдорожчих. Вишивають в очікуванні Перемоги, а військові одягають їх як духовну броню.
З Днем вишиванки, друзі.
Тримаймося у ці важкі часи