16.09.2020, 10:00 – 12:00
Онлайн-конференція (посилання буде надіслано завчасно після реєстрації)
В рамках реалізації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, аграрний сектор в Україні продовжує проходити комплексний курс реформ, зокрема щодо сталого розвитку сільської місцевості, підвищення конкурентоспроможності сільськогосподарського виробництва, підвищення якості та безпеки сільськогосподарської продукції, а також збереження природних ресурсів.
Наукова робота виконує важливі соціальні функції. Серед них, зокрема, здобуття нових знань, передача знань у суспільстві, бізнесі та політиці, а також кваліфікація молоді в контексті викладання та надання підтримки молодим вченим. Особливим аспектом при цьому є свобода проведення досліджень і викладання, яка має статус основного права вчених в рамках міжнародних угод.
З огляду на різноманітність завдань та задіяних у їх виконанні суб’єктів конфлікти цілей у науці є неминучими. Крім того, існує необхідність прийняття рішень щодо встановлення пріоритетів, розподілу ресурсів, надання підтримки чи визнання певним суб’єктам та установам, що досягли особливих результатів, а також щодо оцінки кваліфікації людей чи установ. Така різноманітність завдань часто ускладнює процес оцінки й призводить до ризику запровадження неправильних стимулів.
На запланованому інформаційному заході буде представлено звіт проф. Альфонса Бальманна, Директора Лейбніц-Інституту ІАМО щодо сучасних вимог до ведення належної наукової роботи та обговорено тенденції та вимоги до аграрних досліджень в Україні.
Для участі у заході прохання зареєструватися до 11.09.2020 за електронною адресою [email protected]
Захід буде перекладатися німецькою / українською мовами.
Фолькер Зассе
Керівник проєкту «Німецько-Український Агрополітичний Діалог»