Третє засідання Керівного комітету розпочалося з вітального слова місцевого організатора зустрічі Марії Клопчич та координатора проекту професора, доктора Генріха Шуле. У засіданні взяли участь усі члени консорціуму.
Сара Пфафф, керівник проекту, зробила огляд реалізованих заходів за РП.
Відповідальні за модулі представили розробку модулів SULAWE та заплановані завдання на наступний період: Модуль 1 – Наталія Грищенко, к.т.н., доцент (НУБіП), Модуль 2 – Ігор Дивляк, ас. PhD (Національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Гжицького) та Модуль 3 – Олена Смірнова (Полтавський державний аграрний університет).
Партнери проекту з університетів ЄС обговорили тренінги для викладачів, заплановані на весну 2024 року, та уточнили часові рамки навчальних поїздок викладачів по створенню LLL до ЄС.
Підсумки робочого дня підвів керівник проєкту, професор, доктор Генріх Шуле.
У другій половині дня обговорили проведення 2-ї міжнародної конференції на базі Полтавського аграрного університету, обговорили завдання для всіх членів СКМ.
Також було обговорено стан політики комунікації та співпраці (основними доповідачами були представники Асоціацій).
Наступний день розпочався з відвідування біотехнічного факультету університету Любляни, відділення зоотехніки. Проф. д-р Тетяна Пірман, заступник декана факультету, провела презентацію біотехнічного факультету та кафедри тваринництва.
Після презентації учасники засідання КК відвідали лабораторії зберігання та аналізу молока, генетичну лабораторію та експериментальну бойню.
Під модеруванням Сари Пфафф відбулася робота в групах з приводу самооцінки роботи в рамках проекту.
Про результати та подальші плани з контролю якості у 2-му звіті розповіла Марія Клопчич з університету Любляни.
З Сарою Пфафф обговорили план стратегії сталого розвитку та майбутні завдання і заплановані процедури.
Наприкінці дня відбулася дискусія з усіма партнерами.
Заключний день засідання КК розпочався з обговорення РП 7 – “Вплив, поширення та використання результатів проєкту”. Ольга Гетя з НМЦ ВФПО розповіла про реалізацію роботи, запланованої на 2023 рік, плани на створення наступного електронного бюлетня та ідеї щодо наступних публікацій. Вона представила планування діяльності РП 7 на наступний період: мультимедійні навчальні матеріали на основі навчальних програм SULAWE.
Також було обговорено стан навчання за програмою RISE. Оксана Кравченко з ПДАА розповіла про програму для центрів LLL для кожного ВНЗ України та подальші кроки з розробки змісту курсу.
Потім Сара Пфафф розповіла всім членам консорціуму про майбутні завдання, зробила огляд відсутніх документів і представила звіт, який зробив університет Нюртингену.
Сара Пфафф та проф. д-р Генріх Шуле підвели підсумки зустрічі та розповіли про майбутні заходи.
Засідання Керівного комітету завершилося підбиттям підсумків зустрічі та заключним словом координатора проекту.