Зустріч в рамках проєкту двостороннього співробітництва “Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України”
![](http://nmc-vfpo.com/wp-content/uploads/2021/07/212387085_4063284583755601_4356472472726036104_n.jpg)
5 липня п.р. відбувся візит Ханни Шольц, представника департаменту 624 Федерального Міністерства продовольства і сільського господарства Німеччини та Анни Кульки, менеджера проєктів GFA Consulting Group.
Мета візиту: ознайомитись з роботою НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ВФПО та діяльністю в рамках проєкту двостороннього співробітництва “Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України”, обговорити організацію і проведення заходу, присвяченому завершенню першої фази та очікування від другої фази проєкту.