Зустріч з представниками проєкту «Сприяння фінансування сільських територій для сталого розвитку мікро- та малого бізнесу»
![](http://nmc-vfpo.com/wp-content/uploads/2021/07/345.jpg)
14 липня 2021 року відбулася зустріч з представниками проєкту «Сприяння фінансування сільських територій для сталого розвитку мікро- та малого бізнесу». Голова представництва SPARKASSENSTIFTUNG-CAUCASUS Маттіас Пфафф розповів про діяльність проєкту в Україні.
Руслана Йовко, менеджер проєктів представила ділову гру для фермерів, яку було проведено з працівниками НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ВФПО, а також озвучила основні ідеї концепції з управління кліматичними ризиками для фермерів.